Councillors

Look up your council member


Councillor Ward
Anthony Perruzza
Anthony Perruzza York West (8)
Norman Kelly
Norman Kelly Scarborough-Agincourt (40)
Josh Matlow
Josh Matlow St. Paul's (22)
Josh Colle
Josh Colle Eglinton-Lawrence (15)
Michael Thompson
Michael Thompson Scarborough Centre (37)
Justin Di Ciano
Justin Di Ciano Etobicoke-Lakeshore (5)
Kristyn Wong-Tam
Kristyn Wong-Tam Toronto Centre-Rosedale (27)
Paula Fletcher
Paula Fletcher Toronto-Danforth (30)
Michelle Holland
Michelle Holland Scarborough Southwest (35)
Glenn De Baeremaeker
Glenn De Baeremaeker Scarborough Centre (38)
Ana Bailão
Ana Bailão Davenport (18)
Raymond Cho
Raymond Cho Scarborough-Rouge River (42)
Sarah Doucette
Sarah Doucette Parkdale-High Park (13)
Denzil Minnan-Wong
Denzil Minnan-Wong Don Valley East (34)
Shelley Carroll
Shelley Carroll Don Valley East (33)
Giorgio Mammoliti
Giorgio Mammoliti York West (7)
Janet Davis
Janet Davis Beaches-East York (31)
Vincent Crisanti
Vincent Crisanti Etobicoke North (1)
Stephen Holyday
Stephen Holyday Etobicoke Centre (3)
David Shiner
David Shiner Willowdale (24)
Joe Cressy
Joe Cressy Trinity-Spadina (20)
John Tory
John Tory Toronto
Frances Nunziata
Frances Nunziata York South-Weston (11)
Mary-Margaret McMahon
Mary-Margaret McMahon Beaches-East York (32)
Chin Lee
Chin Lee Scarborough-Rouge River (41)
Ron Moeser
Ron Moeser Scarborough East (44)
Jaye Robinson
Jaye Robinson Don Valley West (25)
Paul Ainslie
Paul Ainslie Scarborough East (43)
Pam McConnell
Pam McConnell Toronto Centre-Rosedale (28)
James Pasternak
James Pasternak York Centre (10)
Maria Augimeri
Maria Augimeri York Centre (9)
Jon Burnside
Jon Burnside Don Valley West (26)
Jim Karygiannis
Jim Karygiannis Scarborough-Agincourt (39)
John Filion
John Filion Willowdale (23)
Gary Crawford
Gary Crawford Scarborough Southwest (36)
Michael Ford
Michael Ford Etobicoke North (2)
Mary Fragedakis
Mary Fragedakis Toronto-Danforth (29)
Frank Di Giorgio
Frank Di Giorgio York South-Weston (12)
Joe Mihevc
Joe Mihevc St. Paul's (21)
John Campbell
John Campbell Etobicoke Centre (4)
Mark Grimes
Mark Grimes Etobicoke-Lakeshore (6)
Christin Carmichael Greb
Christin Carmichael Greb Eglinton-Lawrence (16)
Gord Perks
Gord Perks Parkdale-High Park (14)
Mike Layton
Mike Layton Trinity-Spadina (19)
Cesar Palacio
Cesar Palacio Davenport (17)